Artėja žiema. Kaip šildysimės šiemet?

Miestelių ir priemiesčių gyventojai nebenori pečkuriauti ir tarnauti katilinėje. Sparčiai išpopuliarėjęs šildymo būdas sukuria komfortą ir reikalauja mažai priežiūros. Misija įmanoma — nuolatinė vidaus temperatūra senesnės statybos ir renovuotuose namuose.
Saulė vis mažiau lepina spinduliais ir norom nenorom dažno lietuvio galvoje pradeda suktis mintys apie artėjantį šildymo sezoną. Šaltasis sezonas Lietuvoje trunka nuo spalio iki balandžio, taigi itin svarbu apgalvotai pasirinkti šildymo būdą, ypač jei malkų skaldymas ar židinio kurstymas nebeatrodo patrauklus užsiėmimas. Nekilnojamojo turto ekspertai pastebi, jog patraukliausi pirkėjams individualieji namai, kuriuose įrengtas dujinis šildymas arba šilumos siurblys. O labiausiai lietuviai gręžiasi nuo namų, šildomų kietuoju kuru. Būsimajam sezonui specialistai pataria ruoštis jau dabar: mat tiek šildymo sistemų pardavėjai, tiek montuotojai klientams gali skirti daugiau dėmesio ir pasiūlyti racionaliausią sprendimą.

Kietojo kuro katilą keičia dujų balionų šildymo sistema
Dujinis šildymas yra patogus, mažai priežiūros reikalaujantis, visiškai automatizuotas ir išmanus sprendimas. Pavyzdžiui, šilumos siurbliai kai kuriais atvejais efektyvumu nusileidžia dujinio šildymo sistemoms, ypač senos statybos prasčiau apšiltintuose namuose. Jei greta sklypo nėra dujų tinklų, puiki alternatyva gali būti šildymas dujų balionais. Puiki žinia tiems, kas nori gyventi patogiau, bet vis dar negali atsisveikinti su senuoju šildymu — šildymo dujomis sistemą galima kombinuoti ir su kitais šilumos šaltiniais. Tai sprendimas kai namo šeimininkas dar nori išlaikyti turimą kietojo kuro katilą, bet kartu naudotis ir nauja patogesne dujinio šildymo sistema. Tačiau pastaraisiais metais pastebima tendencija, jog žmonės nori kuo mažiau priežiūros reikalaujančios ir komfortiškos šildymo sistemos, o ir šildymas kietuoju kuru tampa nebe toks pigus. Taigi sena, daug priežiūros reikalaujanti sistema keičiama į modernesnę, reikalaujančią mažiau priežiūros šildymo sistemą.

Šilti namai ir pastovi temperatūra be jokio vargo
„Jau seniai atsibodo tarnauti katilui ir pečkuriauti,— pasakoja Kristina, jau ne vienerius metus besidžiaugianti nauja šildymo sistema dujų balionais. — Anksčiau būdavo, šaltukui užspaudus, tekdavo net naktį keltis pasikurti ne pirmos jaunystės malkinį katilą. Sunku būdavo ir temperatūrą sureguliuoti — tai per karšta, tai per šalta, o tik neužmetus malkų, namai greitai atvėsdavo“,— apie kasdienius šildymo rūpesčius pasakoja pašnekovė ir numoja ranka.
„Dabar gyvenu kaip tikra ponia savo kaime, net kaimynai ateina pasižiūrėti,— juokiasi Kristina. — Namai visada švarūs ir šilti. Nei man rūpesčio dėl malkų pirkimo, nei galvos skausmo dėl pelenų. Dabar anūkai atvažiuoja į švarius ir šiltus namus manęs aplankyti, o ne malkų skaldyti“,— atvirauja miestelio gyventoja.

Komfortiškas ir mažai priežiūros reikalaujantis šildymas SAURIDA GAS
Kaip jau supratote, pašnekovė pasirinko naują šildymo sprendimą dujų balionų sistema SAURIDA GAS. Moderni dujinio šildymo sistema reikalauja labai nedaug priežiūros, o išmanus ir patogus kondensacinio dujinio katilo BOSCH valdymas leidžia vidaus temperatūrą suprogramuoti pageidaujamu režimu arba reguliuoti mobiliuoju telefonu net ir nesant namuose. Tereikia pasirinkti bei nustatyti komfortišką temperatūrą namuose ir užprogramuoti žemesnę temperatūrą miego metu ar tuomet, kai esate išvykę — tai padeda gerokai sumažinti šildymo išlaidas ir komfortiškai gyventi.

Tinkamas sprendimas radiatoriams ir grindiniam šildymui
SAURIDA GAS šildymo sistema puikiai dera ir naujos, ir senos statybos namuose. Daugelyje senesnės statybos namuose dar yra išvedžiotas šildymas radiatoriais, tad šis variantas tikrai Jūsų nenuvils. Svarbu tai, kad radiatoriams reikalinga aukšta temperatūra, kuri lengvai pasiekiama šildant dujomis, ko kitos šildymo sistemos negali užtikrinti.
Dujinis šildymas balionais puikiai tinka namams šildyti, nepriklausomai nuo to, kokia šildymo sistema įrengta — grindinis ar radiatorinis šildymas.
UAB „Saurida“ marketingo vadovė Jolita Vaitkevičienė pabrėžia, jog dujinio šildymo sistemas pastaruoju metu vis dažniau įsirengia senesnės statybos ir renovuotų būstų savininkai. Pasirengimas būsimajam šildymo sezonui greitas ir paprastas: suderinus ir patvirtinus užsakymą, dujų tiekimo sistema, dujinis katilas ir kiti įrenginiai sumontuojami per vieną dieną.
Šildymas dujų balionais — patrauklus pasirinkimas tiems, kurie nori komfortiško, mažai priežiūros reikalaujančio šildymo sprendimo.

Artėjant žiemos sezonui, šildymo sistemų konsultantai nemokamai konsultuoja telefonu +37061046004

Duju balionai

3 Komentarai

  1. Dujinis šildymas patogesnis negu maltinis,bet jau ,,atgivena”.Šiandien pasaulis naudoja šildymui saulės energiją,kuri nekenkia gamtai.

    • Mum peršamos dujinis šildymas-tai praeito šitmečio ,,pasaka”.Mes turim saulėtą dangų ,galim pasigaminti pigią elektros energiją ir šildytis pastatus su elektriniais šilumos siurbliais oras-vanduo arba oras-oras.

Komentarai nepriimami.