„Telšių butų ūkis“: pavaduotojas, atsisakantis… pavaduoti

Įsivaizduokite įmonės direktorių, turintį vieną pavaduotoją. Susirgus ar išėjus direktoriui atostogų, natūralu, laikinai įmonei vadovauja pavaduotojas. Bet šis ima direktoriui ir pareiškia: nesirk ir neatostogauk, nes aš tavęs nepavaduosiu. Įmonės direktorius nustebtų ir supyktų. Bet taip nenutiko Savivaldybės įmonėje „Telšių butų ūkis“, kai pavaduotojas Tomas Lekavičius atsisakė pavaduoti direktorių Adomą Domarką.

Alvydas Ivoncius

A.Domarkas priėmė akibrokštą
„Kalvotajai Žemaitijai“ A.Domarkas teigė praėjusią vasarą sunegalavęs, o paskui dar ir atostogavo. Suprantama, jį turėjo, kaip laikinas vadovas, pavaduoti T.Lekavičius — Savivaldybės tarybos narys. Pasak A.Domarko, T.Lekavičius raštu atsisakė jį pavaduoti. Todėl ligos ir atostogų metu laikinai vadovauti įmonei buvo paskirtas Mantas Karečka. Jam už tai ir priedas mokėtas. Aišku, T.Lekavičiaus alga dėl to nesumažėjo.
Manytume, bet kurios kitos įmonės vadovas, gavęs pavaduotojo raštą, kuriuo atsisakoma pavaduoti, pasiūlytų: arba pavaduoji, arba eini į Darbo biržą. Kaip matote, A.Domarkas kilniaširdiškai leido savo pavaduotojui jo nepavaduoti. Kad tas neturėtų nemalonumų. O nemalonumai grėsė iš Vyriausiosios rinkimų komisijos: teisės aktai draudžia Savivaldybės tarybos nariui užimti Savivaldybei pavaldžios įstaigos ar įmonės vadovo pareigas.
Nors T.Lekavičius būtų vadovavęs laikinai, tai tikriausiai esmės nekeičia: jis kuriam laikui būtų tapęs „Telšių butų ūkio“ vadovu, nors ir neilgam.

Daugiau skaitykite „Kalvotojoje Žemaitijoje“ Nr. 76 (10388)

 

 

1 komentaras

  1. Jei žurnalistai nerašytų minčių tarp eilučių, o rašytų tiesiai šviesiai, kad šitas atėjo į tas pareigas nes partinis, šitas atėjo nes reikėjo kažkam taryboje balsų, mainais gavo vietą. Jei žurnalistai nebijotų parašyti, kad va šitas nekompetetingas arba tiesiai šviesiai glušas. O dabar skaitai ir vis tiek išskaitai tarp tų eilučių, bet kai nėra tiesiai šviesiai pasakoma, jie eina galvas iškėlę

Daugiau nekomentuojama.