Vicemerės vyro veiklumas: vienu metu turi būti keliose vietose

Įvyko pirmasis naujosios Savivaldybės tarybos Antikorupcijos komisijos posėdis. Ir jau gautas vienas skundas. Tiesa, jo autorius – komisijos pirmininkas Algirdas Bacevičius. Tarybos narys aiškina, kad Nevarėnų kultūros centro darbuotojas Martynas Miliauskas vienu metu lyg ir turėtų dirbti keliose vietose.

Alvydas Ivoncius

Nusprendė pradėti tyrimą
Komisija pirmininko pavaduotoja paskyrė Gabrielę Narmontaitę, Savivaldybės tarybos frakcijos „Vardan Lietuvos“ ir valdančiosios koalicijos narę. Pagal teisės aktus, Antikorupcijos komisijos pirmininko pareigos priklauso opozicijai, o pavaduotojo – valdantiesiems.
A.Bacevičius skundu į savo paties komisiją kreipėsi dėl vieno Nevarėnų kultūros centro darbuotojo.
A.Bacevičius skunde rašo: „Buvo gautas Telšių rajono gyventojų pranešimas apie tai, kad pilietis Martynas Miliauskas, dirbantis Nevarėnų kultūros centre meno vadovo pareigose, lygiagrečiai dirba kitose įstaigose. Atlikus tyrimą, paaiškėjo, kad M. Miliauskas dirba Plungės rajono Stanislovo Narutavičiaus gimnazijoje muzikos mokytojo pareigose, Platelių meno mokykloje saksofono mokytojo pareigose ir Nevarėnų kultūros centre meno vadovo pareigose. Nuo 2022-01-01 iki 2022-12-31 M.Miliauskas dirbo muzikinio būrelio vadovu Lietuvos neįgaliųjų ir pensininkų bendrijoje, o nuo 2022 iki 2023-04 dirbo Etninės kultūros globos taryboje vyriausiojo specialisto pareigose. Paanalizavus M.Miliausko darbo grafikus, paaiškėjo, kad antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais tuo pačiu laiku M.Miliauskas galimai dirbo keliose pareigose vienu metu ir gavo už tai atlyginimą keliose įstaigose. Tai sunkiai suvokiama, kyla įtarimų, kad galimai buvo klastojami darbuotojo darbo laiko apskaitos tabelių duomenys“.

Daugiau skaitykite „Kalvotojoje Žemaitijoje“ (Nr. 47)