Sudaužyta policijos mašina, kūdikis su mama — ligoninėje

Antradienio popietę, apie 13 val. 18 min., Telšių rajone, kelyje Telšiai–Varniai–Laukuva, sankryžoje ties sodų bendrija „Ramunė“, susikirtime su Ramūnių sodų 1-ąja gatve, į Lietuvos kriminalinės policijos biuro darbuotojo vairuojamą automobilį „Toyota“, sustojusį sankryžoje sukti į kairę, atsitrenkė iš galo ta pačia kryptimi važiavęs automobilis „Audi A6“.

Giedra Akavickienė

Vairuotojai — administracinė atsakomybė
Po susidūrimo į įvykio vietą buvo iškviestos visos rajono specialiosios tarnybos — policijos patruliai, greitosios pagalbos medikai ir ugniagesiai gelbėtojai.
Įvykio metu buvo sužeista „Audi A6“ važiavusi 22 metų keleivė, kuri, pirminiais duomenimis, įvykio metu nesegėjo saugos diržo. Moteris susižeidė galvą, nustatyti paviršiniai sužalojimai. Po medikų apžiūros jauna keleivė išleista gydytis ambulatoriškai.
„Audi A6“ vairuotojos atžvilgiu pradėta administracinė byla.

Kūdikį išgelbėjo speciali kėdutė
Ligoninėje teko pabuvoti ir moters kūdikiui. Pirminiais duomenimis, vos dviejų mėnesių mažylė nenukentėjo, tačiau į ligoninę nuvežta apžiūrai. Pasirodo, mergaitę išgelbėjo speciali automobilinė kėdutė.
Per avariją sužalojimų išvengęs kūdikis į ligoninę paguldytas dėl bronchito. Būtent dėl prastos vaikučio savijautos Varnių miestelyje gyvenanti šeima leidosi į kelionę. Į eismo nelaimės vietą atskubėjęs vairuotojos sūnus „Kalvotajai Žemaitijai“ papasakojo, kad mama į ligoninę vežė susirgusią anūkę.
Tuo tarpu abiem vairuotojams pavyko išvengti sužalojimų.

Abu vairuotojai — blaivūs
Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Aušra  Blaževičienė informavo, jog į avariją patekęs automobilis „Toyota“  priklauso Lietuvos kriminalinės policijos biurui. Jį vairavo 50 metų  Šiaulių gyventojas.
Automobilį „Audi A6“ vairavo 48 metų moteris.
Kaip nustatyta, abu vairuotojai buvo blaivūs.
Pirminiais policijos duomenimis, automobilio „Toyota“ vairuotojas ruošėsi kairiam posūkiui, jis pristabdė, kad praleistų iš priekio važiuojančias mašinas. Tuo metu jam į galą trenkėsi „AudiA6“ automobilis.

Ugniagesiai turėjo darbo
„Audi A6“ vairavusi Telšių rajono Varnių miestelio gyventoja „Kalvotajai Žemaitijai“ tvirtino keliu važiavusi 70 km/val. greičiu. Moteris esą nepastebėjusi, kad priekyje važiavusi „Toyota“ ėmė lėtinti greitį.
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Vida Šmigelskienė pranešė, kad žinią apie avariją Telšių ugniagesiai gavo apie 13 val. 15 min. Į įvykio vietą buvo nusiųstos dvi autocisternos. Prispaustų žmonių nebuvo.
Ugniagesiai atjungė automobilių akumuliatorius ir nušlavė automobilių duženomis nubarstytą kelio dangą.