Suaugusiųjų mokyklos skandalas — ant prokurorų darbo stalo

Telšių suaugusiųjų mokykloje — neramios nuotaikos. Po beveik mėnesio laiko nušalinimo nuo pareigų (tiek, kiek laiko prireikė tyrimą atlikti mero potvarkiu sudarytai komisijai) į vadovo kėdę sugrįžęs šios mokyklos direktorius Gediminas Simanavičius neslepia: ši skandalinga istorija kainuoja daug nervų.

Lina Dijokienė

Vadovauti mokyklai — ne toks jau paprastas darbas. Ypač dėl to, kad dėl visko: ir gero, ir blogo, kas benutiktų įstaigoje, atsakingas direktorius. Todėl, kai prieš kurį laiką viešojoje erdvėje nuskambėjo neįtikėtinai skandalinga istorija apie Telšių suaugusiųjų mokykloje galimai neteisėtai išduotą pažymėjimą, liudijantį, jog asmuo baigė dešimt klasių. Jaunas vyras tvirtino, jog pats nei mokėsi, nei lankė pamokas, nei dalyvavo žinių patikrinime, o pažymėjimas jo vardu išduotas. Jį, neva, atsiėmusi jo gyvenimo draugės motina. Negana to, pasirodo, jog tuo metu kalėjime sėdėjęs vaikinas toliau tęsė „mokslus“ Telšių suaugusiųjų mokykloje ir, pagal mokytojų pildomus dienynus, beveik pavyzdingai lankydamas pamokas, baigė ir 11 klasę…

Daugiau skaitykite „Kalvotojoje Žemaitijoje“ Nr. 34 (10046)

2 komentarai

  1. Labai įdomu, kas ta moteriškė, kuri suorganizavo tą dokumentą, nes gerai panagrinėjus, ar nebus taip, kad kokia nors su kokiom nors organizacijom susisaisčiusi ponia, kuri specialiai daro skandalą, kad būtų galima arba kėdę užimti, arba gal net mokyklą uždaryti, nes dabar tik purvinais darbeliais reformos daromos.
    Įdomu tik kaip to vargšo uošvė sužinojo, kad toks pažymėjimas bus išduotas, jei tas pilietis ten nesimoko, ir kam tai uošvienei reikėjo to dokumento, gal su svetimu dokumentu ruošėsi į Universitetą stot, juokinga.

  2. tai aišku kad tokias „mokyklas“ reikia uždaryti. tai švietimo gėda. „mokinys“ kalėjime sėdi, o atestatai gaminami. saldat spit, služba idiot

Daugiau nekomentuojama.