„Spaudos giraitė“ toliau puoselėjama ir džiugina ne tik žurnalistus

Redakcijos darbuotojus profesinės šventės proga pasveikino mažieji „Masčio“ darželinukai.

Tradiciškai švenčiant Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, „Kalvotosios Žemaitijos“ redakcijos darbuotojai aplanko prieš trejetą metų su kitais rajono laikraščių kolegomis pradėtą sodinti „Spaudos giraitę“.

Šalia ąžuoliukų, berželių ir ūgtelėjusių eglaičių šiemet giraitė praturtėjo pusšimčiu mažųjų žaliaskarių. Sodmenis, pritariant vyr. inžinieriui l.e. Telšių regioninio padalinio viršininko pareigas Artūrui Stankui, parūpino Telšių girininkijos girininkas Egidijus Kęsminas ir miško želdinimo inžinierė Lina Servienė. Ji, taip pat Telšių girininkijos eigulys Vaclovas Kungys padėjo spaudos darbuotojams pasodinti eglaites.
Redakcija dėkinga miškininkams už nuolatinę bičiulystę, taip pat visiems šiemet gausiai sveikinusiems spausdinto žodžio darbuotojus profesinės dienos proga.
Ypač maloniai nustebino „Masčio“ lopšelio-darželio „Bitučių“ priešmokyklinės grupės vaikai su aulėtoja Janina Jankauskiene, auklėtojos padėjėja Gene Vilčauskiene, VSB specialiste Maryte Kasparavičiene. Vaikai įteikė žurnalistams gėlių ir savo sukurtų knygelių su piešinėliais, o J.Jankauskienė nepamiršo perduoti spaudos darbuotojams nuoširdžių savo vadovės Danutės Popovič sveikinimų profesinės šventės proga. Prie sveikintojų prisijungė Seimo narys Valentinas Bukauskas, Savivaldybės vicemeras Kęstutis Gusarovas, Savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbonas su pavaduotoju Rimantu Žebrausku, Savivaldybės atstove spaudai Skaiste Sadonyte, „Alkos“ muziejaus direktorė Elvyra Spudytė su pavaduotoja Ingrida Vaitiekiene. O kur dar elektroniniai laiškai su spaudos bičiulių nuoširdžiais sveikinimais ir palinkėjimais profesinės šventės proga.
„Spaudos giraitė“ žurnalistų bei miškininkų lauks ir kitą pavasarį. („KŽ“ inf.)