Susibūrė į koaliciją: bandys paskirti vadovus

Socialdemokratai, konservatoriai, „valstiečiai“ ir nepartinis Algirdas Bacevičius sudarė koaliciją ir ketina tapti valdančiąja. Žinoma, jei pavyks.

Alvydas Ivoncius

Nenori „dirbti su tvarkiečiais“
Primename, kad Savivaldybės taryba iki šiol niekaip neįstengia paskirti mero pavaduotojo ir Savivaldybės administracijos direktoriaus. Socialdemokratai, konservatoriai, „valstiečiai“ ir A.Bacevičius kelis posėdžius iš eilės blokavo mero teikimus skirti Almantą Lukavičių mero pavaduotoju, o Kęstutį Anglicką — Savivaldybės administracijos direktoriumi. Jie tai darė nebalsuodami už darbotvarkę ir palikdami posėdžių salę, kad nebūtų kvorumo.
Meras Petras Kuizinas stengėsi suvienyti Tarybos narius, siūlydamas visiems susitarti. Tačiau konservatoriai, socialdemokratai, „valstiečiai“ ir A.Bacevičius pareiškė nenorintys „dirbti su tvarkiečiais“. Jų frakcijos atstovas A.Lukavičius, nepriklausantis partijai Tvarka ir teisingumas, pastaruoju metu jau buvo siūlomas Savivaldybės administracijos direktoriaus pareigoms. Jo oponentai jokių rimtų priekaištų neturėjo, bet užsispyrė: „Nenorim Lukavičiaus ir baigta!“. Susiklosčius tokiai situacijai, meras P.Kuizinas pasiūlė konservatoriams, socialdemokratams, „valstiečiams“ ir A.Bacevičiui patiems sudaryti valdančiąją koaliciją ir siūlyti pretendentus mero pavaduotojo ir Savivaldybės administracijos direktoriaus pareigoms. Anie mero pavaduotojo pareigoms pasiūlė konservatorių Mantą Servą, o Savivaldybės administracijos direktoriaus — Tomo Katkų, Savivaldybės tarybos narį.

Daugiau skaitykite „Kalvotojoje Žemaitijoje“ Nr. 80 (10092)