Jei valdininkai dirba blogai, reikia steigti… viešąją įstaigą?

„Telšių krepšinio centrui“ būtų perduota ir arena. Komisija mąsto, ką daryti, kad pastatą būtų galima naudoti ir kitoms reikmėms.

Mero pavaduotojo Manto Servos vadovaujama komisija vėl svarstė, kokiomis sąlygomis Savivaldybė galėtų tapti viešosios įstaigos „Telšių krepšinio centras“ dalininke.

Alvydas Ivoncius

Pinigų reikės daugiau
Posėdyje nagrinėti teisiniai ir finansiniai reikalai. Viešosiose įstaigose yra dalininkai, o ne akcininkai. Ir dalininkai valdo tam tikrą kiekį įstaigos dalių. Viešosios įstaigos gali vykdyti įvairią veiklą, gauti pelno, tačiau dalininkai jo išsidalinti negali.
Primename, kad Savivaldybės tarybos kolegijos posėdyje Artūras Domarkas buvo pristatęs krepšinio Telšių rajone vystymo viziją. Pagal ją, Savivaldybei buvo siūloma tapti viešosios įstaigos „Telšių krepšinio centras“ dalininke neva su lemiamo balso teise. Tuo pačiu Savivaldybė turėtų įsipareigoti išlaikyti įstaigos administraciją, areną, padėti krepšinio komandai „Telšiai“.

Daugiau skaitykite „Kalvotojoje Žemaitijoje“ Nr. 94 (10106)

4 komentarai

  1. Jei jau ir pribrendo poreikis parduoti rajono krepšinį, tai reik gerai pasirinkti kam. Jei dar derybų pradžioj galimas pirkėjas svaidosi keiksmais ir nepagarba, tai kas būtų jei jo tikslai būtų pasiekti? Koja atidarinės duris ir visus, ne tik AB iškolios. Negalima taip pigiai parduoti ir tuo labiau – jo tono išsigąsti.

Daugiau nekomentuojama.