Rambyno gatvėje supleškėjo lengvasis automobilis

Vidury nakties liepsnojantis automobilis šalia daugiabučių namų — tikras stresas tokių namų gyventojams. Kaip žinia, prie daugiabučių namų mašinų aikštelės sausakimšos, tad tokia nelaimė ne vieną pilietį gali priversti griebtis už širdies.

Lina Dijokienė

Degė naktį
Nei iš šio, nei iš to staiga užsidegantys automobiliai — anokia naujiena. Pasitaiko, kad ima ir užsiliepsnoja tiesiog vidury gatvės važiuojantis automobilis. Tačiau, kai ugnis ima šokti ant mašinos, stovinčios kimšte prikimštoje automobilių daugiabučio namo aikštelėje, galima pradėti skaičiuoti keliatūkstantinius nuostolius. Mat neretai pasitaiko, kad liepsna apgadina ne tik užsidegusį ar, pasitaiko, kad ir tyčia padegtą automobilį, bet ir šalia stovinčias kitas transporto priemones.
Panaši situacija nutiko pirmadienio naktį, valanda po pusiaunakčio, Telšiuose, Rambyno gatvėje. Kaip informavo Žemaitijos sostinės ugniagesiai, be dviejų minučių pirmą valandą nakties neprisistatęs asmuo pranešė apie Rambyno gatvėje, prie namo Nr. 16, atvira liepsna degantį automobilį.
Ugniagesių pajėgos įsikūrusios visai netoli, tad po keturių minučių atvykę gaisrininkai išvydo pleškantį lengvąjį automobilį „Saab 95“.

Apgadinta ir kita mašina
Per gaisrą išdegė minėto automobilio salono degios detalės, išdužo stiklai, buvo termiškai paveiktas mašinos kėbulas. Be to, nukentėjo ir šalia stovėjęs lengvasis automobilis „Audi A4“. Gaisro metu apsilydė šoninio vaizdo veidrodėlis, priekinės lempos posūkis, bamperio bei sparno dažai.

Daugiau skaitykite „Kalvotojoje Žemaitijoje“ Nr. 80 (10192)