Atleido „Telšių vandenų“ vadovą

UAB „Telšių vandenys“ valdyba gruodžio 17 nutarė atleisti iš pareigų šios įmonės generalinį direktorių Alvydą Jasevičių.

Įmonės valdybai vadovauja Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Almantas Lukavičius. Beje, šiais metais jo vadovaujama „Telšių autobusų parko“ valdyba iš direktoriaus pareigų atleido Saulių Bucevičių, tačiau Telšių teismas pripažino atleidimą neteisėtu ir S.Bucevičių grąžino į darbą.
A.Jasevičius atleistas todėl, kad pasibaigė terminuota dvejų metų sutartis. A.Jasevičius savo atleidimo nenorėjo komentuoti, sakė, kol kas nepriėmęs jokio sprendimo, kaip reaguoti. Teisės aktai numato vadovų rotaciją. Ar ji, ar kokia nors kita priežastis buvo pagrindas atleisti A.Jasevičių, neaišku. Jo vadovaujama įmonė įgyvendino daug miestui ir rajonui svarbių vandentvarkos, nuotekų ir vandenvalos projektų. Vieni jų buvo remiami Europos Sąjungos, kiti atlikti už įmonės lėšas.
Telšių rajono savivaldybėje nėra įpročio pateikti informaciją apie priimtus sprendimus. Pasigiriama tik tais sprendimais ir darbais, jei jais socialiniuose tinkluose ar Savivaldybės svetainėje gali pasipuikuoti meras ir Savivaldybės administracijos vadovai.
Savivaldybės administracija nesiteikė išplatinti jokių oficialių pranešimų apie įmonių vadovų atleidimą. Be A.Jasevičiaus ir S.Bucevičiaus, iš pareigų buvo atleistas „Telšių butų ūkio“ direktorius Artūras Liauzginas. Taigi iš keturių Savivaldybės įmonių neatleistas liko tik UAB „Telšių šilumos tinklai“ direktorius Jurgis Staševičius.
„Telšių vandenų“ vadovo pareigoms užimti įmonės valdyba ketina skelbti konkursą. Kol kas laikinai vadovauti įmonei pavesta Sigitui Stulpinui, įmonės gamybos direktoriui. („KŽ“ inf.)