Vietos valdžios dėmesys: vieniems — tortai, kitiems — supelijusios duonos plutos

Kai vieni klubai lepinami šimtais tūkstančių, rajono valdžia, aišku, nebeturi pinigų kitoms sporto šakoms. Todėl sportininkai priversti treniruotis štai tokioje „salėje“.

Visuomeniniais pagrindais Zigmo Šimkaus treniruojami „Gintarinės saulės“ sunkiaatlečiai per daugelį metų tapo įvairių varžybų, taip pat ir tarptautinių, nugalėtojais, prizininkais. Dabar buvęs Sporto ir rekreacijos centro treneris vaikus ugdo negaudamas atlyginimo, savo entuziazmu palaiko rajone šią sporto šaką. Tačiau vietinės valdžios, dievinančios vien du sporto klubus — krepšinio ir futbolo — dėmesys kitoms sporto šakoms glumina.

Alvydas Ivoncius

Jau rašėme apie kai kurias mokyklų sporto aikšteles. Kai šimtai tūkstančių lengva ranka atseikėjami dviem klubams, aišku, kitiems, kaip sakoma, lieka katino ašaros. Deja, kitų sporto šakų skurdinimą, joms demonstruojamą abejingumą rodo ir sąlygos, kuriomis treniruojasi „Gintarinės saulės“ sunkiaatlečiai.
Klubas buvo mėtomas iš vienos vietos į kitą. Galiausiai jam suteikė patalpas „Ateities“ progimnazijos pastato pusrūsiuose. Tiesa, šios patalpos perduotos Telšių sporto ir rekreacijos centrui — buvusiai sporto mokyklai. Jos pastatas Birutės gatvėje suremontuotas, direktoriui ir kontorai įrengti prašmatnūs kabinetai. Žinoma, pirmiausia reikia pasirūpinti valdžia — Telšių rajone taip įprasta. Vadovams ir dar būreliui „elitinių“ valdininkų negailima algoms solidžių sumų, bet čia jau kita tema. Užtat to lepinimosi fone gėdingai ir apgailėtinai atrodo patalpos, perduotos „Gintarinei saulei“. Vargiai tokiose apleistose, pripelijusiose patalpose norėtų sėdėti meras su savo pavaduotoju, Savivaldybės administracijos vadovai, Savivaldybės tarybos nariai.

Daugiau skaitykite „Kalvotojoje Žemaitijoje“ Nr. 19 (10231)

1 komentaras

Jūsų komentaras

Jūsų el. pašto adreso nerodysime.


*


Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.