Tarybos nariai apie „puotą bado metu“: didžiulį valdininkų atlyginimų padidinimą

Tęsiame temą apie Imanto Motiejūno ir Almanto Lukavičiaus vadovaujamos Savivaldybės administracijos darbuotojų atlyginimų didinimo ir darbuotojų vertinimo proveržį. Merui, kai kuriems Savivaldybės tarybos nariams, atstovaujantiems frakcijoms ir visuomeniniams rinkimų komitetams, pateikėme klausimą. Deja, ne visiems užteko drąsos atsakyti.

Alvydas Ivoncius

Savivaldybės tarybos narių klausėme:
„Šiųmečiame Savivaldybės biudžete ryškus kaip niekada Savivaldybės administracijos darbuotojų atlyginimų augimas, kadangi papildomai skirta net 374 tūkst. eurų. Tuo tarpu kultūros, ūkinių, socialinių bei kitų darbuotojų atlyginimai taip nebuvo didinami. Ar Jums buvo žinoma, kad Savivaldybės administracija šiais metais vertino savo darbuotojų darbą ir dėl vertinimo rezultatų mokėti atlyginimams šiemet papildomai reikia minėtos sumos? Be to, vertinimo rezultatai ir paskirti koeficientai aiškiai rodo, kad daugiausia gavę valdininkai gaus dar daugiau, tuo tarpu paprastiems valdininkams atlyginimai didės kur kas mažiau nei vadinamiesiems valstybės tarnybos. Tokiu būdu sudaromos dar didesnės disproporcijos tarp Savivaldybės administracijos darbuotojų. Kaip tai vertinate? Ar Jums toks biudžetas ir su tokiais faktais atrodo „socialiai teisingas“?

Kęstutis Gusarovas, meras, Lietuvos socialdemokratų partijos Telšių rajono skyriaus narys:
— Pirmiausia, svarbu paminėti, kad atlyginimai kilo visiems darbuotojams. Telšių rajono savivaldybės tarybos patvirtintu sprendimu jis keičiasi tiek dirbantiems pagal darbo sutartį, tiek valstybės tarnautojams. Tačiau pokytis teigiamas — visiems atlyginimai auga. Atlyginimams augti betarpiškai įtakos turėjo Valstybės lygmeniu įgyvendinami pokyčiai visoje Lietuvoje.

Daugiau skaitykite „Kalvotojoje Žemaitijoje“ Nr. 27 (10239)

1 komentaras

Daugiau nekomentuojama.