Pakeistas Respublikos gatvės rekonstrukcijos pagrindinis rangovas

Telšių dabartiniai „simboliai“: „Techsis“ yra Menų mokyklos statytojas ir buvo pagrindinis Respublikos gatvės rekonstrukcijos rangovas.

Respublikos gatvės rekonstrukcija tapo pašaipų objektu, pasipiktinimo rajono valdžia šaltiniu. Neseniai rašėme, kad vėluojama atlikti darbus. O štai Savivaldybė ėmė ir paskelbė savo svetainėje, kodėl vėluojama. Tiesa, aiškinasi ne kažkodėl šįsyk kukliais tapę meras Kęstutis Gusarovas, jo pavaduotojas Kazys Lečkauskas, Savivaldybės administracijos vadovai Imantas Motiejūnas ir Almantas Lukavičius, o „Techsis“. Pasirodo, esama ir įdomių faktų: nuspręsta, kad Respublikos gatvės rekonstrukcijos pagrindiniu rangovu bus nebe „Techsis“, o UAB „Tilta“.

Alvydas Ivoncius

Neva kliudo tyrinėjimai ir vamzdis
Savivaldybės administracija pasirūpino paskelbti štai tokį UAB „Techsis“ pasiteisinimą:
„UAB „Techsis“ informuoja apie atsiradusias nenumatytas aplinkybes vykdant rekonstravimo darbus Respublikos gatvėje, kurios trukdo tęsti darbų atlikimą:
1.Rangos sutarties apimtyje atliekami rekonstravimo darbai patenka į kultūros paveldo objekto teritoriją, todėl buvo būtina atlikti žvalgomuosius archeologinius tyrimus. Rangovas 2020-06-08 raštu Nr. 1.9-270 sutarties šalis informavo, kad Mokslinės archeologijos komisijai pateikus prašymą pratęsti leidimą vykdyti statybos darbus, komisija priėmė sprendimą vykdyti archeologinius žvalgymus visose žemės kasimo vietose. Rangovas apie tai informuotas.
2.Rangovas 2020-06-15 raštu Nr. 1.9-284 kreipėsi į sutarties šalis dėl rastos niekur nepažymėtos dujotiekio trasos, kuri kerta klojamą vandentiekio trasą. Dėl esamos situacijos Rangovas negali vykdyti rekonstravimo darbų taip, kaip numatyta techniniame projekte. Rangovas pateikė alternatyvius projektinius sprendinius techninio projekto autoriui. Projekto autorius turi koreguoti techninį projektą.
UAB „Techsis“ apgailestauja dėl atsiradusių nenumatytų aplinkybių, prašo visuomenės supratimo bei informuoja, kad atsiradusius trikdžius spręs kaip įmanomą greičiau“.
Ar įtikina tokie pasiteisinimai? Kad būtina atlikti archeologinius tyrinėjimus, žinota jau seniai. O nepažymėtas brėžiniuose dujotiekio vamzdis — iš tiesų įdomi aplinkybė.

Daugiau skaitykite „Kalvotojoje Žemaitijoje“ Nr. 50 (10262)

 

2 komentarai

  1. Normalus šeimininkas samdydamas darbininką pirma sužino ar jis turi įrankius ir ar moka dirbti

Daugiau nekomentuojama.