Įsibrovė į Savivaldybės administracijos pastatą

„Kalvotajai Žemaitijai“ pranešta, kad buvo įsibrauta į Savivaldybės administracijos pastatą. Esą tai įvyko užpraėjusią savaitę. Praėjusią savaitę bandėme nelabai sėkmingai išsiaiškinti, kas įvyko. Kaip visada, išsamesnės informacijos Savivaldybės administracija nepanorėjo teikti. O mums buvo pranešta, kad įsibrauta, norint išreikšti panieką Savivaldybės administracijos direktoriui Imantui Motiejūnui.

Alvydas Ivoncius

Redakcijai pranešta, kad užpraėjusią savaitę į Savivaldybės administracijos pastatą įsibrauta apie pusę vienuoliktos vakaro. Neva įsibrovėliai purškiamais dažais ant sienos užrašė nepagarbius užrašus. Esą nieko daugiau blogo neiškrėtę įsibrovėliai pasišalino.
Tuoj pasklido kalbos, kad galbūt taip bandoma pavaizduoti Savivaldybės administracijos direktorių Imantą Motiejūną kaip auką, kad jis pats šią „akciją“ sugalvojo. Tokie svarstymai neturi jokio pagrindo: kas sumanys save kaip auką vaizduoti įžeidžiančiais užrašais?
Paprašėme Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato detalesnės informacijos, nes mums buvo pranešta, kad buvo prie Savivaldybės administracijos pastato policininkai. Mūsų prašymą policija persiuntė prokuratūrai. Praėjusią savaitę Generalinės prokuratūros atstovas spaudai pranešė, kad kol kas informacija tikslinama, sprendžiama, ar pradėti ikiteisminį tyrimą.

Daugiau skaitykite „Kalvotojoje Žemaitijoje“ Nr. 60 (10272)