Sekmadienį Žemaitijos sostinės centre šurmuliuos mugė „Sukurta Lietuvoje“

Sakoma, jog atėjus rudeniui, aplanko niūrios nuotaikos? Tačiau tik ne šį sekmadienį. Rugsėjo 20 dieną į Žemaitijos sostinę atvyksta išskirtinė mugė „Sukurta Lietuvoje“. Turgaus aikštėje vienai dienai susiburs gausa Lietuvos gamintojų bei kūrėjų.

Atvyksta Lietuvos kūrėjai ir gamintojai
Turgaus aikštėje sekmadienį vyksianti mugė suburs išskirtinai tik Lietuvos drabužių ir aksesuarų kūrėjus bei gamintojus. Ji skirta palaikyti, pristatyti naujas, dar niekur nematytas rankų darbo prekes, išvysite originalių tautodailės bei tekstilės darbų.
Prasideda kepurių, šalikų bei pirštinių sezonas. Daug dėmesio bus skiriama vaikiškiems drabužiams bei atributams, taip pat rasite stilingų rudens sezono naujienų tiek į darbą, tiek laisvalaikiui. Asortimentą ras ir moteriška, ir vyriška auditorija.

Atvyks ir natūralaus medaus bei vaistažolių rinkėjai, juk artėjant šaltajam metų laikui, ypač svarbu pasirūpinti gydomaisiais produktais. Bus pristatyti įvairiausi medaus desertai. Taip pat mugėje lauks originalūs tautodailės darbai, lazeriu graviruoti medžio dirbiniai, kurie ne tik įneš į namus žaismingumo bei praktiškai bus pritaikomi virtuvėje, bet ir pasufleruos smagių dovanų idėjų.
Nepraleiskite progos ne tik gyvai susipažinti su kūrėjais iš visos Lietuvos, bet ir įsigyti prekių iš pirmų rankų už itin draugiškas kainas.
Nuo 10 iki 16 valandos vyksiančioje mugėje taip pat lauks gausybė natūralaus naminio maisto. Išragauti galėsite rūkytų, sūdytų žuvies ir mėsos gaminių, bus pristatytos užkandžių naujienos ir kitos gėrybės.


Jokiu būdu nebus pamiršti ir sodinukai. Mugėje rasite įvairiausių vaismedžių, daigų iš Lietuvos medelynų, išgirsite patarimų bei sodinimo paslapčių. Tad nepraleiskite progos gyvai paklausti ir sužinoti atsakymų į jus dominančius klausimus iš tikrų savo srities specialistų.


Renginio naujienas ir staigmenas sekite: https://www.facebook.com/events/328080868436875/
Pasimatome šį sekmadienį, Turgaus aikštėje, nuo 10 iki 16 valandos.
Kad galėtume saugiai bei linksmai leisti mugėje laiką, lankytojų prašoma dėvėti burną bei nosį dengiančias apsaugines kaukes. Renginio organizatoriai patikina, jog rūpindamiesi ir prekybininkų, ir lankytojų saugumu, mugėje užtikrins reikalingus atstumus, taip pat viso renginio metu bus lengvai pasiekiamo dezinfekcinio skysčio.