„Judėkime kartu 2017“ startavo jau ketvirtą kartą

Jau ketvirtą kartą startavo kredito unijos „Germanto lobis“ bėgimo šventė „Judėkime kartu 2017“, kuri pritraukė būrį sporto mėgėjų, norinčių išbandyti savo jėgas. Saulėtas rytas pažadino ir pačius mažiausius šventės dalyvius, kurie atlydėjo savo tėvelius, pasiruošusius bėgti.

Kredito unijos „Germanto lobis“ valdybos pirmininkas Vytautas Barsteiga, pradėdamas šventę, pirmiausia pasveikino susirinkusius šventės dalyvius, džiaugėsi palankiu oru, kad šiais metais dalyvaujančiųjų būrys išaugo, o bėgimo sportas tampa populiariu laisvalaikio praleidimo būdu. Bėgikams sėkmės linkėjo ir administracijos vadovo pavaduotoja Inga Navikienė.
Ji džiaugėsi, jog bėgimas suburia vis daugiau šio sporto entuziastų.
O koks bėgimas be apšilimo? Skambant ritmingai muzikai, visi dalyviai išsirikiavo Telšių miesto amfiteatro scenoje bendrai mankštai prieš startą su Jolita Stanevičiene, dirbančia asmenine trenere sporto klube „Sportesa“. Po apšilimo vyr. teisėjas, Telšių orientavimosi sporto klubo pirmininkas Regimantas Kavaliauskas bei jo klubo komanda pakvietė bėgikus stoti prie starto linijos.
Bėgikai varžėsi ne tik dėl apdovanojimų,— šimtas pirmųjų dalyvių pasipuošė specialiai renginiui pagamintais sportiniais marškinėliais, visi šventės dalyviai dalyvavo loterijoje, kurios laimėjimas — kredito unijos „Germanto lobis“ dviratis. Šūkis „Dalyvauk bėgime ir namo grįžk dviračiu!“ skambėjo visos šventės metu. Šiais metais dviratis iškeliavo į Plungę pas R.Lukošių. Dar kartą sveikiname jį!
Papildomi prizai laukė ir asmeninio bėgimo antrosios, trečiosios ir ketvirtosios grupės bėgimo nugalėtojų: Žemaitijos sostinėje, Telšiuose, įsikūręs modernus sporto centras „Džiugas Gym“ dovanojo specialius prizus pirmosios vietos laimėtojams, sporto klubas „Sportesa“ įteikė dovanų kuponus antrosios vietos nugalėtojams, o pelnę trečiąją vietą gavo sporto klubo „Vitaminas“ įsteigtus prizus.
Jauniausias ir vyriausias bėgimo šventės „Judėkime kartu 2017“ dalyviai taip pat apdovanotas papildomais prizais, kuriuos įsteigė nepriklausomi „Herbalife“ partneriai — Irma Vaičaitienė, Loreta Matiejūnienė ir Birutė Girdvainienė. Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras nepaliko be dovanų ir ryškiausiai apsirengusio bėgiko.
Kredito unija „Germanto lobis“ nuoširdžiai dėkoja šventės vykdytojams — Telšių orientavimosi sporto klubui ir kitiems prisidėjusiems prie šio renginio — Telšių mamyčių klubui, Telšių rajono savivaldybės kultūros centrui ir jo darbuotojui Linui Ulkštinui, Telšių rajono visuomenės sveikatos biurui, Telšių sporto ir rekreacijos centrui, Telšių apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriui, video-foto komandai „Prostudija.lt“, sporto klubui „Džiugas Gym“, sporto klubui „Sportesa“ ir sporto klubui „Vitaminas“ bei nepriklausomiems „Herbalife“ partneriams — Irmai Vaičaitienei, Loretai Matiejūnienei ir Birutei Girdvainienei už geranorišką partnerystę bei idėjų įgyvendinimą organizuojant bėgimo šventę „Judėkime kartu 2017“.
Kilus finansinių klausimų, visada prašome kreiptis į kredito uniją „Germanto lobis“, esančią Sedos g. 6, Telšiuose, tel.: (8~444) 33788; 8~620 89623. Taip pat į nutolusias kasas Luokėje, Tryškiuose, Varniuose, Nevarėnuose bei Rietavo filialą, kur Jūsų lauks profesionalūs darbuotojai. Mūsų teikiamos paslaugos Jums: indėliai, mokėjimo pervedimai ir įmokos, internetinė bankininkystė, tarptautiniai mokėjimo pervedimai, mokėjimo kortelės, paskolos.
www.kugl.lt — nuolat atnaujinamas internetinis kredito unijos „Germanto lobis“ puslapis, kuriame naudingos informacijos gali rasti ne tik unijos nariai.