„Legendinė“ rekonstrukcija: rekordiškai padidėjusi kaina ir rekordinis papildomų susitarimų skaičius

„Legendinė“ Respublikos gatvės rekonstrukcija „apšepusi“ ne tik terminų nesilaikymu, telšiškių ironija, vangiu darbu, bet ir gausybe papildomų susitarimų. O svarbiausia, matyt, tai, kad gatvės rekonstrukcijos kaina išaugo net keliais milijonais eurų.
Alvydas Ivoncius

Pabrango net pustrečio milijono eurų
Rašėme, kad ankstesnė Savivaldybės taryba kadenciją baigė patvirtinusi Kelių priežiūros ir plėtros 2023-2025 metų programą. Joje įrašyti ir įgyvendinami projektai.
Šiais metais Respublikos gatvės ir Turgaus aikštės rekonstrukcijai numatoma skirti 400 tūkst. eurų. Programoje rašoma, kad darbų vertė – 6 mln. 435 tūkst. eurų.
Respublikos gatvės rekonstrukcijos projektas aprėpė ne tik naujų šaligatvių, važiuojamosios dalies, bet ir vandentiekio bei nuotekų tinklų įrengimą. Pagal 2018 metais sudarytą sutartį, vandentiekio ir nuotekų tinklų įrengimas turėjo kainuoti 485 tūkst. 210, o lietaus nuotekų tinklų – 488 tūkst. 840 eurų. Respublikos gatvės su prieigomis, Turgaus aikštės važiuojamosios dalies rekonstrukcija turėjo kainuoti 2 mln. 964 tūkst. 500 eurų. Bendra visų darbų kaina – 3 mln. 938 tūkst. 550 eurų.

Daugiau skaitykite „Kalvotojoje Žemaitijoje“ (Nr.40)