Jaunų medikų porą sužavėjo Žemaitijos sostinė

Ortopedė traumatologė Neringa Kemzūraitė-Bladžienė ir vidaus ligų ir infekcinių ligų gydytojas Simonas Bladžius.

Visai neseniai prie Regioninės Telšių ligoninės medikų komandos prisijungė jaunų gydytojų pora – ortopedė traumatologė Neringa Kemzūraitė-Bladžienė ir vidaus ligų ir infekcinių ligų gydytojas Simonas Bladžius.

Algirdas Dačkevičius

Pasak medikų, jie todėl pasirinko Telšius, kad tai gražus miestas, šilti ir malonūs žmonės, draugiški medikų kolektyvai. Tokiu pasirinkimu patenkinta ir Regioninės Telšių ligoninės direktorė Jovita Seiliuvienė. Pasak ligoninės vadovės, pastaruoju metu jaunų medikų trauka į Telšius – gana didelė, nes pernai į ligoninę atvyko 11 jaunų gydytojų, o šiemet per penkis mėnesius – keturi.
Gydytoja ortopedė traumatologė Neringa Kemzūraitė-Bladžienė Lietuvos sveikatos mokslų universitete baigė Ortopedijos traumatologijos rezidentūros studijas, yra dirbusi kartu su prof. Rimantu Gudu ir gyd. Viktoru Jermolajevu, dalį rezidentūros programos studijų praktikos atliko Klaipėdos universitetinėje ligoninėje, o internatūros – Klaipėdos apskrities ligoninėje. Ji visai neseniai išklausė raumenų ir skeleto sistemos echoskopijos įvadinį kursą, išlaikė egzaminą bei įgijo raumenų ir skeleto sistemos echoskopuotojos kvalifikaciją. Pastaruosius septynerius metus dirbo gydytoja ortopede traumatologe Tauragės ligoninėje.
N. Kemzūraitė-Bladžienė specializuojasi šiose srityse: plaštakos ir riešo, periferinių nervų pažaidos ir kelio sąnario patologijos, artroskopinės ir kitos minimaliai invazyvios sąnarių operacijos.
Gydytoja konsultuoja pacientus Konsultacinės poliklinikoje ir dirba Ortopedijos traumatologijos skyriuje.
Regioninės Telšių ligoninės Ortopedijos traumatologijos skyriaus vedėjas Ali Khalil Chahine patenkintas nauja darbuotoja. „Neringą Kemzūraitę-Bladžienę pažįstu nuo rezidentūros laikų. Tai puiki gydytoja, kuri stengiasi tobulintis, dėmesingai rūpinasi savo pacientais ir myli darbą“,– sakė skyriaus vedėjas.
Gydytojas Simonas Bladžius 2010 metais baigė Lietuvos sveikatos mokslų universitetą. Internatūros praktiką atliko Klaipėdos Respublikinėje ligoninėje. Infekcinių ligų rezidentūrą baigė 2015 metais Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės (LSMUL) ir Kauno klinikinėje ligoninėje, stažavosi Vilniaus Žvėryno infekcinėje ligoninėje. 2020 metais LSMUL Kauno klinikose baigė vidaus ligų rezidentūrą. Gydytojas turi vidaus ligų ir infekcinių ligų gydytojo licencijas.
S. Bladžius devynerius metus dirbo Tauragės ligoninės Vidaus ligų skyriuje bei konsultavo infekcinių ligų kabinete konsultacinėje poliklinikoje.
Baigęs įvadinį transfuziologo kursą. Specializuojasi įvairių infekcinių bei parazitinių ligų gydyme. Taip pat specializuojasi šiose srityse: kraujo, kraujodaros bei kraujotakos sistemos susirgimų diagnostika ir gydymas, navikinių susirgimų diagnostika, kvėpavimo sistemos ligų diagnostika ir gydymas, virškinimo ir urogenitalinės sistemų sutrikimų diagnostika ir gydymas, kai kurių nervų bei psichikos susirgimų diagnostika ir gydymas.
Vizitui pas gydytoją ortopedę traumatologę Neringą Kemzūraitę-Bladžienę ir vidaus ligų ir infekcinių ligų gydytoją Simoną Bladžių gyventojai, turintys šeimos gydytojo siuntimą, gali registruotis telefonu: +370 444 77022 arba internetu https://ipr.esveikata.lt
Jauni gydytojai naujoje vietoje nusiteikę optimistiškai, nes Žemaičių kraštas jiems labai artimas. Jie patenkinti ir gyvenimo sąlygomis, nes dalį nuomojamo būsto lėšų pagal jaunų gydytojų pritraukimo programą finansiškai padengia Telšių rajono savivaldybė.