Stipriausias — telšiškis Deivydas Jucius

Neseniai Latvijos mieste Saldus įvyko tarptautinis sunkiosios atletikos turnyras, kuriame dalyvavo trys estų, keturios latvių ir trys lietuvių komandos.

Modestas Šimkus

Įspūdingai pasirodė Telšių sporto centro ir klubo „Gintarinė saulė“ atstovas Deivydas Jucius. Jis tapo ne tik stipriausias savo svorio kategorijoje +105 kg rovimo veiksme iškėlęs 140 kg, stūmimo veiksme 175 kg sveriančią štangą, bet tapo absoliučiai stipriausiu turnyro dalyviu.
Savo amžiaus grupėje puikiai pasirodė ir Tadas Urbšas, iškovojęs savo svorio kategorijoje pirmąją vietą ir tapęs stipriausiu sportininku amžiaus grupėje iki 17 metų.
Gerai sekėsi ir kitiems telšiškiams — Justas Kersnauskas ir Nedas Kniežauskas svorio kategorijoje iki 50 kg iškovojo atitinkamai antrąją ir trečiąją vietas. Deivydas Mažonas svorio kategorijoje iki 56 kg tapo antras, o merginų įskaitoje Brigita Žeimytė svorio kategorijoje +63 kg tapo nugalėtoja.