Imanto Motiejūno sveikinimas sukėlė širšalą. Telšiai dar kartą „išgarsėjo“

Širšalą „Facebook“ sukėlė Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Imanto Motiejūno Medicinos darbuotojų dienos proga jo privačioje ir kaip Savivaldybės administracijos direktoriaus paskyrose paskelbtas sveikinimas. Ne tekstas, o įkelta Rusijos atlikėjo Grigorijaus Lepso daina ir dėl atlikėjo priimtas Lietuvoje sprendimas tapo diskusijų objektu.

Alvydas Ivoncius

I.Motiejūnas vėl pažeidė teisės aktus
I.Motiejūno sveikinimą pastebėjo žurnalistas Andrius Tapinas ir negailestingai rėžė:
„Kadangi kai kuriems žmonėms nelabai aišku, o kas čia tokio, kad Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Imantas Motiejūnas viešai pasveikino rajono medikus su jų profesine švente ir paleido jiems rusišką Grigorijaus Lepso gabalą.
Tai aiškinu ant pirštų:
Grigorijus Lepsas yra šūdo gabalas, karštai remiantis Putiną ir jo okupacinę politiką, agitavęs už trečią jo kadenciją ir per rinkimus;
Grigorijus Lepsas ne kartą koncertavo okupuotame Kryme, paskutinį kartą, berods, atidarant Krymo tiltą;
Grigorijus Lepsas yra paskelbtas nepageidaujama persona Lietuvoje ir Latvijoje;
Grigorijus Lepsas neseniai pareiškė, kad Donbase ukrainiečiai tarpusavyje kariauja ir Putinas viską labai gerai daro“.
Praėjusią savaitę apie I.Motiejūno sveikinimą informaciją paskelbė ir portalas „15 min.“ „Kalvotoji Žemaitija“ pateikė I.Motiejūnui klausimą, kodėl jis pasirinko būtent šią dainą, ar žinojo, koks sprendimas Lietuvoje priimtas dėl G.Lepso? Tačiau, kaip jau įpratęs pažeidinėti įstatymus, neatsakydamas į Redakcijos klausimus, buvęs policininkas ir į šiuos klausimus neatsakė.
„Facebook“ paskyroje komentatoriai susiskirstė į dvi grupes. Vieni nemato nieko blogo, siūlo nemaišyti muzikos su politika, tačiau dauguma buvo negailestinga I.Motiejūnui.

Atlikėjas siejamas su mafija
G.Lepsas ne kartą yra koncertavęs Lietuvoje. Dėl įtariamų ryšių su mafija, dainininką į juoduosius sąrašus įtraukė JAV, Didžioji Britanija, Latvija, Lietuva. Taigi, nors G.Lepsas yra karštas Rusijos prezidento V.Putino gerbėjas ir jo grobuoniškos agresijos Ukrainoje šalininkas, dainininkas nepageidaujamu asmeniu paskelbtas ne dėl politikos, o dėl ryšių su nusikaltėliais.

Daugiau skaitykite „Kalvotojoje Žemaitijoje“ Nr. 35 (10247)