Muzikos garsais išreikšta padėka visiems geradariams

(Iš kairės) renginio vedėja Margarita Bladženauskaitė, fondo direktorius Algimantas Ubartas, fondo administratorė/projekto vadovė Jolanta Kaubrienė.

Labdaros ir paramos fondas „Telšiai su Ukraina“ jau trečius vykdo labdaringą veiklą, susijusią su Ukrainos karo pabėgėlių, apsistojusių Telšiuose, integravimu į visuomenę, darbo rinką. Balandžio 26-osios vakarą Telšių kultūros centre vyko koncertas-padėkos vakaras visiems geros valios žmonėms, padedantiems ukrainiečiams karo pabėgėliams.
Jolanta Kaubrienė

„Suvienykime jėgas, kad padėtume!“, tokiais žodžiais kreipiamės į visuomenę, padėdami ukrainiečiams karo pabėgėliams.
Lengviau yra suteikti pagalbą, nei jos prašyti. Todėl šis padėkos koncertas surengtas stengiantis pakelti ukrainiečių dvasią, viltį, tikėjimą, kad karas neužsitęs. Taip pat padėkota visiems, kurie vienaip ar kitaip prisidėjo prie fondo veiklos, prie ukrainiečių pabėgėlių būties pagerinimo, jų rūpesčių sprendimo. Džiugu tai, kad Labdaros ir paramos fondas „Telšiai su Ukraina“ šiais metais turi papildomą finansavimą iš JAV vyriausybės, todėl pagalba Telšiuose gyvenantiems ukrainiečiams yra daug stipresnė. Koncerte dalyvavusi ir sveikinimo kalbą tarusi JAV ambasados Lietuvoje diplomatė Andrea Lindgren džiaugėsi, kad viena iš organizacijų, kuriai skirtas finansavimas pagalbai ukrainiečiams, yra šis labdaros ir paramos fondas. Taip pat vylėsi, kad karas pasibaigs, džiaugėsi antrą kartą atvykusi į Telšius ir būdama šiame renginyje.
Kadangi fondas neapsiriboja veikla Telšiuose, o stengiasi padėti ukrainiečiams visoje Žemaitijoje, į koncertą pakviesti Mažeikiuose ir Plungėje gyvenantys ukrainiečiai. Smagu, kad fondo iniciatyva šių trijų ukrainiečių benduomenių, gyvenančių Telšiuose, Mažeikiuose ir Plungėje, nariai susipažino, ėmė bendrauti ir pradėjo kurti bendrus veiklos planus.
Tardamas sveikinimo žodį, labdaros ir paramos fondo „Telšiai su Ukraina“ direktorius Algimantas Ubartas dėkojo visiems prisidedantiems prie labdaringos veiklos. Taip pat pristatyta fondo veikla, nuveikti darbai, kuriuos galėjome padaryti ukrainiečių labui, panaudodami JAV vyriausybės suteiktas finansines galimybes.
Gausus atlikėjų būrys kaip reikiant kaitino žiūrovus. Aplodismentų sulaukė dainininkės Oksana Auškalnytė ir Rosana Štemanetian, širdis vėrė sesučių ansamblis „Mini Stars“, savo šokiais žavėjo šokių mokyklos „Coda“ pasirodymai. Ypač jautriai ir šiltai apie Lietuvą, gyvenimą čia ir norą grįžti namo kalbėjo choreografė Sofija Vlasova. Jos lietuviškai ir ukrainietiškai perskaityta kalba jaudino kiekvieną buvusį salėje.
Antrojoje renginio dalyje kraują kaitino folkroko grupės „Žalvarinis“ akustinis koncertas. Publika labia šiltai priėmė lietuviškas folklorines dainas ir šėlo žalvariniams uždainavus ukrainietiškus posmus.
Ir kad šitie geri darbai tęstųsi, kviečiame prisijungi prie mūsų komandos savanorius ir dėkojame visiems geros valios žmonėms, steigėjams ir socialiniams partneriams, kurie, reikalui esant, visada atsiranda laiku. Tai steigėjai: VšĮ „Žemaitijos verslo centras“, Telšių rajono ūkininkų sąjunga, UAB „ Statmax“, UAB „Prie Luksto“. Socialiniai partneriai: VšĮ SONEIMA, Asociacija „Telšių turizmo klasteris“, Telšių rajono savivaldybė, Mažeikių rajono savivaldybė, Užimtumo tarnybos Šiaulių aptarnavimo departamento Telšių skyrius, Telšių rajono savivaldybės Žemaitės dramos teatras, Telšių kultūros centras, UAB „Bit care“, Telšių socialinių paslaugų centras, Telšių „Lions“ klubas, Telšių regioninis profesinio mokymo centras, UAB „S. Jurkus ir partneriai“, Spaustuvė „Spaudos lankas“.

 

Būkite pirmas pakomentavęs

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.