Kaip uždirbti pinigų imant paskolą

Vos tik atsiradus galimybei pasiskolinti internetu iš įvairių kredito bendrovių, žmonės skolindavosi būtiniems pirkiniams, kelionėms, sveikatos problemoms spręsti. Galima sakyti vartojimo paskola buvo naudojama tiesiog pagal savo pavadinimą – vartoti, t.y. kažką pirkti. Lietuvoje ne taip seniai atsiradusios tarpusavio skolinimo platformos pamažu suformavo naują tendenciją – skolintis tam, kad uždirbti. Žmonės vis dažniau investuoja ne tik į savo sveikatą, išsilavinimą, bet ir į įvairiausius finansinius projektus. Taigi, kaip uždirbti pinigų imant paskolą?

Skolinkis, kad investuotum į paskolas

Tarpusavio skolinimo platformos, kaip sako jau pats pavadinimas, suteikia galimybę ne tik pasiskolinti, bet ir skolinti. Tai reiškia, jog galima investuoti į paskolas. Viena saugiausių ir didžiausių tarpusavio skolinimo platformų Lietuvoje Paskolų klubas šiandien yra atvira bet kokiems investuotojams: tiek pradedantiems, tiek pažengusiems, tiek pavieniams asmenims, tiek įmonėms. Tačiau, kaip ir visur, pradžia nebuvo lengva ir žmonės investavo labai atsargiai. Tad vis dar abejojantiems, jog iš tokios investicijos galima uždirbti, pateiksime priežastis kodėl išties tą daryti verta:

  • Pradėti galima kad ir nuo keliasdešimt eurų. Norint investuoti į tarpusavio skolinimo platformas jokio didesnio pradinio kapitalo nereikia. Galima pradėti, sakykim, nuo 100 eurų, o vėliau įsisavinus, kaip viskas vyksta, imkitės drąsesnių žingsnių.
  • Nereikalinga jokia investavimo patirtis. Savarankiškai pradėti investi šiek tiek baugu, tiesa? Jums tereikia užsiregistruoti platformoje ir pasirinkti investavimo būdą: automatinį ar rankinį. Pradedantieji paprastai renkasi automatinį. Tai suteikia galimybę iš anksto pasirinkti kriterijus, kuriais remiantis bus investuojama į kreditus. Kai tik atsiranda naujas paskolos pasiūlymas, sistemoje automatiškai tikrinami skelbimo kriterijai. Jei tik sąskaitoje yra lėšų, tuoj pat investuojama į paskolą.
  • Puikiai tinka turintiems mažai laiko. Kai investuojama į akcijas, visuomet reikia sekti konkrečių bendrovių rezultatus ir ekonomikos prognozes. Štai investuojant per tarpusavio skolinimosi platformas pinigai gali dirbti patys susikūrus automatinio investavimo profilį.
  • Tarpininkavimo mokesčiai. Daugeliu atvejų investuojant būtini tarpininkai arba skaičiuojami administravimo mokesčiai. Tarpusavio skolinimo platformos paprastai tarpininkavimo mokesčių netaiko. Tačiau jūs būtinai turite pasidomėti visomis investavimo sąlygomis, platformos patikimumu ir galima grąža.

Galimybė užsidirbti investuojant į nekilnojamąjį turtą

Egzistuoja dvi galimybės: įsigyti nuosavą NT nuomai arba investuoti per sutelktinio finansavimo platformas (SFP). Pirmam atvejui, be abejonės, reikalingas pradinis nemažas kapitalas. Tad tokią investiciją sau gali leisti ne kiekvienas. Štai antruoju atveju galima investuoti vos nuo keliasdešimt eurų, o perpratus taisykles ir įgavus patirties, paimti paskolą ir ją įdarbinti. SFP verta rinktis ir dėl to, jog egzistuoja galimybė išskaidyti savo investicijas po skirtingas profesionalų atrinktas verslo paskolas. Taip subalansuojama jūsų investicijų portfelis ir sumažinama rizika. Finansų specialistai teigia, jog neretai antrasis variantas dažnai būna netgi pelningesnis būdas investuoti į NT.

Būkite pirmas pakomentavęs

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.