Taryboje — politinių pareiškimų lavina

Opozicine pasiskelbusi Konservatorių frakcija sulaukė papildymo — politinio perbėgėlio.

Vienas po kito. Prieš vasaros pertrauką įvykęs Telšių rajono savivaldybės tarybos posėdis pasižymėjo vietos politikų pareiškimų gausa. Tiesa, Telšiuose pastaruoju laiku jau tapo įprasta, jog kone kiekviename Tarybos posėdyje paaiškėja apie vieną ar kitą politinį perbėgėlį ar politinių pažiūrų pasikeitimą.

Lina Dijokienė

Frakcija neveikli
Pirmiausia politinį pareiškimą padarė Tarybos narys Algirdas Bacevičius. Jis pareiškė išeinąs iš opozicinės Mišrios frakcijos (į ją dar prieš metus, be A.Bacevičiaus, įėjo liberalai Artūras Domarkas ir Jolanta Rupeikienė).
Išeiti iš frakcijos politikas sakė žadėjęs seniai, prieš mėnesį ar du, bet vis atsirasdavę svarbesnių reikalų. Anot jo, prieš metus sukurta frakcija buvusi dėl to, kad viltasi pakeisti tvarką Savivaldybėje, tačiau, pasak A.Bacevičiaus, dėl kai kurių veikėjų gobšumo ir klastos tokie planai žlugę. Sprendimą išeiti iš frakcijos politikas paaiškino jos neveiklumu. „Kažkokių darbų nenuveikėme. Vieną spaudos konferenciją padarėme. Daugiau praktiškai jokios veiklos nevykdėme. Jokių iniciatyvų, jokių pareiškimų, pasisakymų iš mūsų frakcijos nebuvo. Todėl ir palieku šią frakciją. Jungtis į jokią kitą neketinu“,— pareiškė A.Bacevičius.

Nesulaukė atsako
Antras šio Tarybos nario pareiškimas buvo skirtas rajono vadovui — Telšių rajono savivaldybės merui Petrui Kuizinui. „Pone mere, viešai pareiškėte, jog nebedirbsite su administracijos direktoriumi. Du kartus teikėte Tarybai atleisti direktorių iš pareigų. Du kartus direktorius nebuvo atleistas. Jūs tebedirbate kartu su direktoriumi, nors buvote pareiškęs, kad kartu nebedirbsite. Mes laukiame Jūsų veiksmų, Jūsų pasiaiškinimo. Ką Jūs ruošiatės daryti? Gal teiksite atsistatydinimo pareiškimą, atsisakysite savo pareigų? Žodis juk pasakytas. Ar Jūs susitaikėte? Ar pakeitėte savo nuomonę? Tik iš spaudos sužinome, kad Jūs išėjote iš Darbo partijos, ruošiatės stoti į kitą partiją. Gal turėtumėte mums paaiškinti?“— klausimų pluoštą rajono vadovui pažėrė A.Bacevičius.

Daugiau skaitykite „Kalvotojoje Žemaitijoje“ Nr. 51 (10063)

1 Komentaras

Komentarai nepriimami.