Policijos pareigūnai nerimauja dėl ateities

Sausio 27-ąją Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Telšių apskr. VPK) viršininkas Remigijus Rudminas gausiai susirinkusiems pareigūnams bei svečiams pateikė 2015-ųjų metų veiklos rezultatų ataskaitą. Tačiau pareigūnams ir svečiams aktualesni pasirodė ne skaičiai apie nusikalstamas veikas, jų išaiškinamumo procentą ir panašiai. Pagal susirinkusiųjų nuotaikas, šūksnius ir plojimus buvo akivaizdu, kad policijos darbuotojus labiausiai neramina šiuo metu policijoje įgyvendinamos pertvarkos.
Giedra Akavickienė

Išskirtinis susirinkimas
Susirinkime dalyvavo Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas, jo pavaduotojas Edvardas Šileris, Kriminalinės policijos biuro viršininko pavaduotojas Andžejus Roginskis, policijos komisariato vadovybė, darbuotojai, Telšių apskrities policijos kapelionas Remigijus Saunorius, savivaldos bei teisėsaugos institucijų vadovai iš Telšių, Kelmės, Mažeikių ir Akmenės rajonų savivaldybių, Telšių rajono apylinkės teismo, Šiaulių apygardos prokuratūros, Telšių  apylinkės prokuratūros, žiniasklaidos atstovai ir kiti.
2015 metų veiklos pristatymas pranoko ankstesnių metų policijos komisariato susirinkimus.
Iš tiesų tai išskirtinis susirinkimas — jame dalyvavo Lietuvos policijos vadovybė ir profsąjungų atstovės.
Savo iniciatyva į Telšius atvyko Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos pirmininkė Loreta Soščekienė ir Lietuvos policijos profesinės sąjungos pirmininkė Roma Katinienė. Jų kalbos padrąsintos pareigūnų plojimais.

Daugiau skaitykite „Kalvotoji Žemaitija“ Nr.9