Mokslo ir žinių diena palydėjo ne tik į naują pradžią, bet ir į naujus iššūkius

Rugsėjo 1-ąją, kaip ir visose mokyklose, Telšių „Germanto“ progimnazijos vidiniame kiemelyje susirinkusi gausi mokyklos bendruomenė minėjo Mokslo ir žinių dieną.
Justina Lukošienė

Pirmokėlius tradiciškai į šventę palydėjo aštuntokai.
Nuskambėjus „Tautiškai giesmei, žodį tarė Telšių „Germanto“ progimnazijos direktorė Alma Mikienė, sveikindama mokyklos bendruomenę su nauja mokslo metų pradžia. „Tegul visi gąsdina, kad šie metai yra iššūkių metai, jog prasidės įtraukusis ugdymas, atnaujintos programos, kad keisis visuomenei naudinga veikla. Aš manau, kad mes ir toliau mokykloje mokysimės, žaisime, sportuosime, linksmai leisime laiką, stengsimės, kad mokykla būtų kaip antri namai, kad iš tiesų čia būtų linksma ir gera“, − kalbėjo progimnazijos vadovė.
Pasisakė ir naujieji progimnazijos bendruomenės nariai – pirmokėliai, kurie drąsiai bėrė mintinai išmokto eilėraščio eilutes.
Aštuntokai, pasitinkantys paskutinius mokslo metus progimnazijoje, pedagogams linkėjo kantrybės, išminties, sveikatos ir daug įsimintinų akimirkų kasdieniniame darbe. „Mokomės ne tik mokykloje, ne tik iš knygų, bet ir vieni iš kitų, o Rugsėjo 1-oji naujam tobulėjimo etapui pati tinkamiausia pradžia. Šaunūs pirmokėliai, linkime uoliai dėlioti abėcėlę nuo A iki Z ir įveikti visas mokslo metų kliūtis, o visiems kitiems linkime nepaklysti kelyje į mokyklą ir nepamiršti, kad gabumai, kaip ir raumenys, didėja treniruojami“, − linkėjo aštuntokai.
Po sudainuoto progimnazijos himno visi sugužėjo į klases, kur mokiniai aptarė vasaros įspūdžius, mokytojai padalino laikinus pamokų tvarkaraščius bei visi kartu išsikėlė tikslus naujiems mokslo metams.