Algirdo Tarvainio kandidatūra sulaukė kritikos

Vietoj pagarbos — pajuokos ir pašaipos. Nors prieš savaitę ir pavyko pagaliau pabaigti suformuoti Telšių r. savivaldybės valdžią ir taip išvengti tiesioginio valdymo grėsmės, susiklausymo ar tarpusavio pagarbos tarp vietos valdžios vyrų ir moterų reikėtų gerokai paieškoti.

Lina Dijokienė

Garbingas apdovanojimas
Tokias mintis kelia pastarąją savaitę Telšių r. savivaldybės tarybos komitetuose išgirstos kai kurios mūsų rajono politikų mintys. Šįkart diskusijos ir aštroki, su ironijos ar net sarkazmo prieskoniu pasisakymai iš ne vieno lūpų išsprūdo svarstant ne anaiptol aktualius rajono gerovės kėlimo klausimus ar brėžiant svarbias ateities gaires…
Pašaipų ir kandžių žodžių nesuvaldė valdžios žmonės, reikšdami savo nuomonę dėl, regis, tikrai gražaus ir pozityvaus reikalo — Telšių r. kandidatūros garbingam apdovanojimui už nuopelnus savivaldai.

Daugiau skaitykite „Kalvotojoje Žemaitijoje“ Nr. 65 (10177)

2 komentarai

  1. Nieko naujo, nes tokie „politikai“, kaip tvarkiečius bei liberalus atstovaujantys asmenys gali laidyti replikas bet kokiais klausimais, nes toks intelekto lygis.Ir viskas. O pasiūlyti ką nors naudingo ar protingo negeba, nes, vėlgi, toks intelekto lygis.

  2. + ir darbiečių, ir valstiečių, ir koncervų atstovų lygis tok pat. Žinoma, visų jų tarpe Šedvilo lygis išskirtinis.

Daugiau nekomentuojama.